Yatak Temizliği

Yatak Temizliği(Yatak Yıkama) işlemi

Yatak temizleme işlemi kesinlikle profosyonel ekip ve malzeme gerektiren bir temizlik alanıdır. Biz detey temizlik olaraktecrübeli ekibimizle ve yataklarınıza hiçbir zarar vermeden yüzde yüz temizlik yapabilen kir sökücülerimizle szlere

yatak temizliğiYatağınızdaki görünmeyen tehlikeler
Çıplak gözle görülemeyecek kadar küçük olan bu canlılar sıcak nemli ortamlarda yaşıyor ve ölü cilt hücrelerini yiyerek besleniyor. Ne kadar korkutucu değil mi.? Mevsimsel alerjinin gündeme geldiği bu günlerde ev akarlarına bağlı alerjileri de atlamamak gerekiyor. Akarların salgıladığı maddeler tozla karışınca havaya yayılabiliyor. Sonuç yine-aynı saman nezlesinde olduğu gibi- hapşırma, burun akıntısı, sulu ve yanan gözler, burun tıkanıklığı, göz altı morlukları, öksürük gibi yorucu ve bezdirici şikayetler oluyor. Peki yatağınızda huzurlu ve akarsız bir uyku uyumak istiyorsanız ne yapacaksınız?

Ev toz akarları evin her yerinde bulunabilir, fakat en çok bulundukları yer nemin ve besinlerin olduğu yerlerdir. Yatak odaları ve özellikle tüm yatak takımları ev toz akarlarının üreyip çoğalması için en uygun ortamı yaratırlar. Yatakta geçirdiğimiz sekiz saat içerisinde, ortalama 1 litre vücut nemi kaybederiz ve deri dökeriz. Bu yüzden insanların deri döküntüleri ve havadaki nem ile beslenen ev toz akarları bizlerle beraber yatmaktan çok hoşlanırlar. Toz akarlarının kendilerinden çok onların mikro tozlara dönüşen ufak dışkı topları asıl problemdir. Her toz akarı günde ortalama yirmi dışkı topu üretir. Bir çift kişilik yatakta ortalama olarak 2-3 milyon ev toz akarı olduğunu düşünürseniz, problem çok büyüktür. Bu mikro tozları solunum yoluyla aldığımızda alerjik rahatsızlıklar oluşur.

Yatak temizleme fiyatı çift kişilik yataklar için  90 tl

                                  tek kişilik yataklar için  60 tl.

Hastane veya otel gibi yerlerin yataklarının temizliği için teklif isteyebilirsiniz.  

insan ömrü  artan ve yatakta uyumak için daha rahat bir adrestir geldiğinde yatağınıza temizlenmesi çok önemlidir. Eğer günde  (eğer 8 saat gece uyku uyuyorsanız) harcamak, neden bunu bakımlı olmak istiyorum değil mi yere yatak? Bazı kokular, ter ve diğer sıvıların içlerinden anlaşılmak gibi bir yatak örtüsü ya da çarşaf, bir yatak düzenli tutmak en iyi iş yapmaz. Burada düzenli temizlik, leke çıkarma ve yatağınıza kaldırmayı kokuları için öneriler ...


Vakumlu nasıl

Yatağınıza temiz tutmak için en basit ve temel yolu vakumlama gereğidir. En iyi temizleme sonuçları için yumuşak bir fırça eki ile bir el ya da düzenli bir vakum kullanın. Kir, saç ve diğer parçacıkları yatağınızın üzerinde inşa etmek için alışılmadık bir durum değildir, çünkü her iki taraf iyice vakum emin olun.

Lekeler Nasıl Çıkarılır

Hafıza köpük şilte lekeleri çıkarmak için çalışırken, o leke temizleme yöntemi kullanmak önemlidir. Bellek sünger yatak temizliği, düzenli innerspring minder dışında bakteri ve diğer alerjenlere barındırma olasılığı daha düşüktür, çünkü tüm yatak tamamen gerekli değildir. Eğer burada dikkat çekmek istediğim bazı lekeler görürseniz ne olduğunu:

Birinci yöntem: Ilık su ile küçük bir havlu ıslatın ve yatağınızın kirli alanı nemlendirin. Daha sonra su ve leke çıkarma başlatmak için bulaşık deterjanı bir çözümü kullanmak, havlu veya çözümü ile bir sprey şişesi kullanın ve yatakta işareti uygulayın. Sonra lekeyi kaldırmak için dairesel bir hareket çözüm ovalayın. Havlunuzu yıkayın ve sabunlu artıklarını gidermek için nokta üzerine yerleştirin.

İkinci yöntem: sabun sizin için hile yapmak değilse, sirke ve kabartma tozunu kullanmayı deneyin. Bir sprey şişesinde beyaz sirke koyun ve uygun alanlara uygulayın. Beyaz sirke yaklaşık beş dakika ıslatın. Sonra, lekeli bölgeye kabartma tozu ince bir katman eklemek bızz o kadar izin, bir havlu ile herhangi bir artık nem kaldırmak ve kalıntı, geri kalanı uzakta emilmesidir.

Koku Nasıl Kaldırılır

Böyle idrar, kusmuk ve sigara dumanı gibi kokular şilte bir bellek köpük ayrılamıyorum yeteneğine sahip. Yatağını hoş, çekici aroması daha iyi bir gece uykusu almak için anahtarı olduğundan emin yapma. Burada herhangi bir açıcı olmayan kokular kurtulmak için yollar vardır:

Birinci yöntem: yatağınızın bir tarafı üzerinde kabartma tozunu ince bir tabaka serpin ve gece boyunca o lavabo izin verin. Ertesi gün, kabartma tozu tarafında vakum, yatağın ters tarafında yatak, ve tekrar çevirin. Bu süreç tam olarak herhangi bir koku kaldırmak için 2 gün almalıdır.

İkinci yöntem: yatağınıza gelen kokular kaldırılması için daha doğal bir yaklaşım yarım su ve yarım damıtılmış beyaz sirke bir çözüm oluşturmaktır. Bir sprey şişesinde kullanın ve yatağın her iki taraf için çözümü uygulayın. Bu hava herhangi bir nem kaldırmak amacıyla, kuru ya da yatak yakmadan, fön makinesi kullanalım. Sirke kokusu bir kaç gün içinde kaybolacak ve herhangi bir kötü kokuları alıp götürür.

Diğer birçok hile ve insanlar bellek köpük şilte temizlemek için kullandığınız yöntemler vardır. Eğer iyi çalıştığını düşündüğünüz bir yöntem bulduysanız, aşağıda okuyucularımız ile paylaşmaktan çekinmeyin!

Halı Yıkama Hizmetlerimiz

STEP HALI YIKAMA
Step Halı Temizliği
Step halı temizlik işlemi bilinçsiz yapılırsa telafisi mümkün olmayan sonuçlar doğurabilir.Step halılarınızı araştırmadan veya halı yıkama fabrikasını görmeden yıkamaya vermeyiniz.
devamı
EL DOKUMA HALISI YIKAMA
El Dokuma Halısı Yıkama
El dokuma halılarının kalitesini ipliklerinin cinsi ,düğüm sıklığı ve boyası belirler.El dokuma halılarında kullanılan boya suyla temas ettiğinde çözülebilir.Dokuma halılarda iki türlü boya kullanılmaktadır.
devamı
KOLTUK YIKAMA
Koltuk Temizliği
Koltuklarınızı ve cekyatlarınızı evinizde yerinden kaldırmadan yerleşim düzenini bozmadan temizliyoruz.Bu temizleme işlemi için yüksek vakumlu makineler ve özel kir sokücü şampuanlar kulanıyoruz.
devamı
HALI TAMiRi
Halı Tamiri
Halı tamiri tecrübemizle orjinal saçak tamiri (püskül tamiri) yada halılarınızın çürümüş bölgelerini onarımı, çıkmayan ağır leke ve boya karışmalarından dolayı kullanılamaz halde olan halılarınız ile ilgili bütün proble
devamı