Halı yıkama

Halı yıkama ve halı temizliği

Detay halı yıkama fabrikası, tüm halılarınızın gerçek ve derinlemesine temizliği için doğru adrestir.Halı yıkama ve halı temizliği işlemlerinde son teknoloji makinelerle hizmet vermekteyiz.
halı yıkama
Detay halı yıkama olarak profesyonel ekibimiz, son teknolojiyle uyumlu halı yıkama makinelerimiz ve hızlı servisimiz ile bu sektörde öncü bir halı yıkama fabrikasıyız. Halılarınızın temizliği, sadece halı yıkama işlemi yapan, hijyenik bir ortamı olan, halı yıkama için geliştirilmiş toz alma, otomatik yıkama ve sıkma makineleri ve kurutma odası bulunan bir tesiste yapılmaktadır.

Tesisimizde daha sağlıklı bir temizlik için havuz sistemi bulundurmamaktayız. Çünkü havuz sistemi birçok halının aynı havuzun içine konulması demektir. Bu da evde hayvan besleyen bir müşterimizin halısı ile, hayvan beslemeyen diğer müşterimizin halısının aynı havuzun içerisinde olmasıdır veya çok kirli olan bir halı ile pek de kirli olmayan halıların aynı havuzun içerisinde olması nedeni ile tüm kirin birbirine karışması demektir. Bu da sağlıklı bir temizlik yöntemi değildir. Bir halıda bulunan mikropları diğer bir halıya bulaştırmamak profesyonel halı yıkama işinde dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan biridir. 
Detay halı yıkama fabrikasında halı yıkama işlemi esnasında dikkat ettiğimiz konular:

- Halı yıkama şampuanının bitkisel olması.
- Halı toz alma makinesinde tüm halıların tozunun alınması.
- Yün halı yıkama işleminin makine halı yıkama işleminden farklı olması.
- Halı durulama işleminin tam olarak yapılması.
- Halıda leke çıkarma işleminin yapılması.
- Halı sıkma işleminin yapılması.
- Halı durulama işleminin yapılması.
- Detay halı yıkama fabrikamızda tüm personelin insan sağlığı ve halı hakkında eğitilmiş ve 
bilgilendirilmiş olması.
- Halı kurutma ve havalandırma işleminin yapılması.
- Halı kontrol ve ambalajlama işleminin yapılması.

Adrese teslim edilen halıların ödemesini kredi kartı ile kapınızda yapabilirsiniz. Tüm halı 
yıkama resimleri ve videolar halı yıkama fabrikamızda çekilmiştir. Halı yıkama ve halı temizliği 
konusunda bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Tel : 0216 344 43 45
     
       
halı yıkama fabrikası
halı yıkama
halı yıkama
halı kurutma
halı kurutma
halı temizliği
halı temizliği

Halı Yıkama Hizmetlerimiz

STEP HALI YIKAMA
Step Halı Temizliği
Step halı temizlik işlemi bilinçsiz yapılırsa telafisi mümkün olmayan sonuçlar doğurabilir.Step halılarınızı araştırmadan veya halı yıkama fabrikasını görmeden yıkamaya vermeyiniz.
devamı
EL DOKUMA HALISI YIKAMA
El Dokuma Halısı Yıkama
El dokuma halılarının kalitesini ipliklerinin cinsi ,düğüm sıklığı ve boyası belirler.El dokuma halılarında kullanılan boya suyla temas ettiğinde çözülebilir.Dokuma halılarda iki türlü boya kullanılmaktadır.
devamı
KOLTUK YIKAMA
Koltuk Temizliği
Koltuklarınızı ve cekyatlarınızı evinizde yerinden kaldırmadan yerleşim düzenini bozmadan temizliyoruz.Bu temizleme işlemi için yüksek vakumlu makineler ve özel kir sokücü şampuanlar kulanıyoruz.
devamı
HALI TAMiRi
Halı Tamiri
Halı tamiri tecrübemizle orjinal saçak tamiri (püskül tamiri) yada halılarınızın çürümüş bölgelerini onarımı, çıkmayan ağır leke ve boya karışmalarından dolayı kullanılamaz halde olan halılarınız ile ilgili bütün proble
devamı