Beykoz Halı yıkama

Detay halı yıkama fabrikası beykozda hizmetinizdedir.

Beykoz halı yıkama diye beykozda bir çok halı yıkama firması bulunmaktadır.Fakat bu firmaların çoğu ya oto yıkama yada profosyonel olmayan halı yıkamalardan oluşmaktadır.Detay halı yıkama ise makine parkuru ,ücretsiz serisi ,deneyim
Beykoz halı yıkama
Yıkanacak halılar önce gruplandırılır. Elyaf ve Renk hassasiyeti olan halılara renk sabitleyici çözeltisi tatbik edilir. Daha sonra yıkama işlemine geçilir. Yıkama safhasında tam otomatik makineler kullanılır. Yıkama makinesinde halı band üzerine yerleştirilir. İlerlerken farklı ünitelerden geçen halı otomatik olarak gezer fırça platformunda ıslatılır, şampuanlanır, leke çıkarma işlemleri yapılır. Bu işlem halı tabanı,kenarı ve saçakları üzerinde uygulanır. İstenilen temizlik elde edilene kadar yıkama ve leke çıkarma çalışmasına devam edilir. Tam otomatik halı yıkama makinalarına halılar tek tek konduğu için başka birisinin halısı ile sizin halınızın beraber yıkanması asla söz konusu değildir.
Böyle bir durumda en iyi halı tamiri işi güçlü bir vakum emiş olduğunu. Dökülmesini önlemek ve gıda malzemeleri halı yüzeyi temiz tutun. Halı yün, yem, kürk, saç, deri, tohumlar, tahıl, hububat ve un bokböceği. Halı böceği ve onların larvaları gibi yerlerde gelişmek gibi, evinizin karanlık ve bozulmamış yerleri temizlemeye özen gösterin. Naftalin gevreği veya topları Kullanım size sınırlı bir koruma sağlayabilir. Ancak, halı kötü musallat ise profesyonel bir süpürge size yardımcı olabilir.

Kanama başka halı bir bölümünden kaybı veya renk transferidir.Beykoz halı yıkama fabrikası.altında İyi bir ölçüde kanamanın önlenmesine yardımcı olabilir. Crocking ovuşturdu halı fazla renk kaybı. Yani, halının ıslak bırakmaktan kaçının.

Bir düzgün halı kurulum işini oldukça ve ölçüde halının onarım endişeleri azaltabilir. Sağlam dikişler (kenarları tutmak için) ve yüksek kaliteli yapıştırıcılar (kimyasal kokuları önlemek için) emin olabilirsiniz şeylerdir. halı yıkama Birçok küçük halı tamir işleri olmasına rağmen size, kendiniz yapabilirsiniz bazen eğitimli bir halı yükleyici, eski, yıpranmış ve yırtılmış halılar ile daha iyi bir iş yapabilirsiniz. Çoğu zaman, kendi hizmetlerini tüm halı yerine daha ucuz çalışmak.

Halı Yıkama Hizmetlerimiz

STEP HALI YIKAMA
Step Halı Temizliği
Step halı temizlik işlemi bilinçsiz yapılırsa telafisi mümkün olmayan sonuçlar doğurabilir.Step halılarınızı araştırmadan veya halı yıkama fabrikasını görmeden yıkamaya vermeyiniz.
devamı
EL DOKUMA HALISI YIKAMA
El Dokuma Halısı Yıkama
El dokuma halılarının kalitesini ipliklerinin cinsi ,düğüm sıklığı ve boyası belirler.El dokuma halılarında kullanılan boya suyla temas ettiğinde çözülebilir.Dokuma halılarda iki türlü boya kullanılmaktadır.
devamı
KOLTUK YIKAMA
Koltuk Temizliği
Koltuklarınızı ve cekyatlarınızı evinizde yerinden kaldırmadan yerleşim düzenini bozmadan temizliyoruz.Bu temizleme işlemi için yüksek vakumlu makineler ve özel kir sokücü şampuanlar kulanıyoruz.
devamı
HALI TAMiRi
Halı Tamiri
Halı tamiri tecrübemizle orjinal saçak tamiri (püskül tamiri) yada halılarınızın çürümüş bölgelerini onarımı, çıkmayan ağır leke ve boya karışmalarından dolayı kullanılamaz halde olan halılarınız ile ilgili bütün proble
devamı