Bostancı Halı yıkama

Bostancıda Halı Yıkama Firması

Detay halı yıkama fabrikası bostancı da hizmetinizdedir.Proforyonel halı temizliği,ücretsiz halı yıkama servisi,memnun kalacağınız bir hizmet,bostancı halı yıkama.
bostancı halı yıkama
Bostancı halı yıkama firmamız her gün ücretsiz servisimizle  sabah 9.00 akşam 20.arası siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.Makine halısı yıkama,tüm el dokuma halı çeşitleri temizliği,kilim yıkama,şagi halı yıkama,step halı yıkama ve koltuk temizliği konularında profosyonel ve garantili hizmet anlayışı ile çalışmaktayız.Evinizden makbuz karşılığı aldığımız halılarınız önce halı toz alma makinesinde tozlardan ve kumdan arındırılr,tam otomatik halı yıkama makineleri yıkama işlemi yapılır,halı durulama makinemizde durulanır,halı sıkma makinesinde sıkma işlemi yapılır ve kurutma odasında kurutulup poşetlenerek adresinize teslim edilir.Detay halı yıkama fabrikamız tüm halı yıkama makinelerine sahip tecrübeli personeliyle halı yıkamaya uygun bitkisel halı şampuanları kullanarak halı yıkama işlemi yapan ,üsküdar bölgesinde ki öncu halı yıkama fabrikalarında birisidir.

Halılar evlerimizin vazgeçilmez eşyalarındandır. Türk ailelerinin her bahar temizlik yapmaları bir gelenek olduğu gibi, apartman yaşantısı ve çalışan bayanların çokluğu sebebiyle halı yıkama büyük bir sektör haline gelmiştir.
Detay halı yıkama olarak profesyonel ekibimiz, yıkama makinelerimiz ve hızlı servisimiz ile bu sektörde öncü bir firma olmaya çalışmaktayız.Halı yıkama işinde oto yıkama araç gereci kullanmıyoruz, hijyenik bir ortamda halı yıkama için geliştirilmiş toz alma, otomatik yıkama ve sıkma makinaları kullanıyoruz.Farklı kişilere ait halılar aynı anda ve aynı yerde yıkamiyoruz, başka birisine ait halıdaki kir ve mikroplar bir diğerinin halısına bulaşmamaktadır.

Bostancı halı yıkama

Bazı Araç yıkama servislerinde araçların yıkanmakta olduğu yağlı ortamlarda halı yıkama yapıldığı görülüyor, bu hiç hijyen değildir. Bir kısım halı temizleme işi yapan yerlerde de aynı anda farklı kişilere ait halılar yere serilip üzerinde gezinildiği, halıların kirlerinin birbirine karıştırılarak yıkandığı görülmektedir ki hiç de hijyenik olmayan durumdur.Bizim tesisimizde asla bu gibi durumlar olmamaktadır.
Halı temizliği için içeriğinde kimyasal maddeler bulunmayan bitkisel özlü halı şampuanları kullanmaktayız,klor ve deterjan gibi aktif maddeler kullanmamaktayız. Her halı iplik yapısı,bostancı halı yıkama dokuma tekniği, kullanılan boya cinsi göz önünde bulundurularak gerek halı yıkama tekniği kullanılarak temizlenmektedir.
Temizlenen halılar dezenfekte de edilir. Yıkanan halılar kapalı ortamda kurutmaktadır.
Halılar eve teslim esnasında kir ve tozlanmaya karşı mutlaka ambalajlanarak teslim edilir.

Halı Yıkama Hizmetlerimiz

STEP HALI YIKAMA
Step Halı Temizliği
Step halı temizlik işlemi bilinçsiz yapılırsa telafisi mümkün olmayan sonuçlar doğurabilir.Step halılarınızı araştırmadan veya halı yıkama fabrikasını görmeden yıkamaya vermeyiniz.
devamı
EL DOKUMA HALISI YIKAMA
El Dokuma Halısı Yıkama
El dokuma halılarının kalitesini ipliklerinin cinsi ,düğüm sıklığı ve boyası belirler.El dokuma halılarında kullanılan boya suyla temas ettiğinde çözülebilir.Dokuma halılarda iki türlü boya kullanılmaktadır.
devamı
KOLTUK YIKAMA
Koltuk Temizliği
Koltuklarınızı ve cekyatlarınızı evinizde yerinden kaldırmadan yerleşim düzenini bozmadan temizliyoruz.Bu temizleme işlemi için yüksek vakumlu makineler ve özel kir sokücü şampuanlar kulanıyoruz.
devamı
HALI TAMiRi
Halı Tamiri
Halı tamiri tecrübemizle orjinal saçak tamiri (püskül tamiri) yada halılarınızın çürümüş bölgelerini onarımı, çıkmayan ağır leke ve boya karışmalarından dolayı kullanılamaz halde olan halılarınız ile ilgili bütün proble
devamı