İletişim: 0216 520 01 01

Ümraniye Halı Yıkama

Ümraniye Halı Yıkama

Detay halı yıkama diğer halı yıkama firmalından farklı olarak gercek halı yıkama temizliği yapan bir firmadır.Ümraniye de halı yıkama detay halı yıkama. Halılar evlerimizin vazgeçilmez eşyalarındandır. Türk ailelerinin her bahar temizlik yapmaları bir gelenek olduğu gibi, apartman yaşantısı ve çalışan bayanların çokluğu sebebiyle halı yıkama büyük bir sektör haline gelmiştir.

Detay halı yıkama olarak profesyonel ekibimiz, yıkama makinelerimiz ve hızlı servisimiz ile bu sektörde öncü bir firma olmaya çalışmaktayız. Halı yıkama işinde oto yıkama araç gereci kullanmıyoruz, hijyenik bir ortamda halı yıkama için  geliştirilmiş toz alma, otomatik yıkama ve sıkma makinaları kullanıyoruz. Farklı kişilere ait halılar aynı anda ve aynı yerde yıkamiyoruz, başka birisine ait halıdaki kir ve mikroplar bir diğerinin halısına bulaşmamaktadır.

Bazı Araç yıkama servislerinde araçların yıkanmakta olduğu yağlı ortamlarda halı yıkama yapıldığı görülüyor, bu hiç hijyen değildir. Bir kısım halı temizleme işi yapan yerlerde de aynı anda farklı kişilere ait halılar yere serilip üzerinde gezinildiği, halıların kirlerinin birbirine karıştırılarak yıkandığı görülmektedir ki hiç de hijyenik olmayan durumdur.Bizim tesisimizde asla bu gibi durumlar olmamaktadır.

Halı temizliği için içeriğinde kimyasal maddeler bulunmayan bitkisel özlü halı şampuanları kullanmaktayız,klor ve deterjan gibi aktif maddeler kullanmamaktayız. Her halı iplik yapısı, dokuma tekniği, kullanılan boya cinsi göz önünde bulundurularak gerekli halı yıkama tekniği kullanılarak temizlenmektedir. Temizlenen halılar dezenfekte de edilir. Yıkanan halılar kapalı ortamda kurutmaktadır.  Halılar eve teslim esnasında kir ve tozlanmaya karşı mutlaka ambalajlanarak teslim edilir.

Galeri