Hakkımızda

2005 Yılında Kurulan Detay Halı yıkama fabrikası yılların verdiği tecrübeyle daha geniş bir yelpazede temizlik hizmeti vermektedir. Firmamız tüm halı çeşitlerinin temizliği yanısıra koltuk temizliği, yatak temizliği, yorgan ve battaniye yıkama, halı tamiri, perde temizliği, stor perde temizliği gibi bir çok temizlik alanında  İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerine hizmet vermektedir. 

Detay Halı yıkama ve  halı temizlik şirketi : kurumsal firma , tecrübeli personel , uygun yıkama ekipmanları, tam otomatik halı yıkama makinesinde halı temizliği , bitkisel temizlik malzemeleriyle yıkama işlemi  ve insan sağlığını ön planda tutarak avrupa birliği normlarına uygun hijyen ürünlerini tercih ederek hizmet sektöründe öncü bir firma olmanın gururunu yaşamaktadır.

Detay Halı Yıkama Fabrikası makine parkurunu tamamlayarak , güler yüzlü, iyi niyetli, disiplinli ve güçlü iletişim dili sayesinde ve temizliği yapılan tüm ürünleri uygun yıkama teknikleri kullanarak  temizlik sektöründe oluşan güvensizlik ve hizmet kalitesizliği durumunu kendi bünyesinde müşteri memnüniyetine cevirerek ortadan kaldırmıştır.

Temizlik sektörünün en büyük firmalarından birisi olan Detay  halı yıkama firması tüm müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya devam edecektir.