İletişim: 0216 520 01 01

Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Detay Halı Yıkama ve Koltuk Temizleme Fabrikası’nda koltuklarınızı ve çekyatlarınızı evinizde  yerinden kaldırmadan yerleşim düzenini bozmadan temizliyoruz. Bu temizleme işlemi için  yüksek vakumlu makineler ve özel kir sökücü şampuanlar kullanıyoruz. Bu işlem 1 ile 2 saat  sürmektedir. 

Koltuk ve çekyat temizliği püskürtme, fırçalama ve vakumlama sistemi ile yapılır. Koltukların kumaşlarına uygun kir sökücü şampuanlar uygulanır. Sert olmayan fırçalar yardımı  ile yüzeydeki kir ve lekeler ovalanarak temizlenir. Yüzeydeki kirli su vakumlanarak alınır  aynı işlem temiz su ile yeniden tekrarlanır. Temizlik sonrası ıslanan koltuklar vakumlama  işlemi sonrası % 70 ile %80 arası kurutulmuş olur bu uygulama sonrası koltuklarınız yeni  görünümüne kavuşur ve bakteriyel temizliği de yapılmış olur.  Koltuk temizliğinde kullandığımız temizlik malzemesi kumaşa veya koltuk deri ise deriye asla  zarar vermez, kurutma işlemi bitince koltuk kumaşında sertlik oluşmaz, daha sonra kirlerin  veya lekelerin tekrar dışarı çıkması asla söz konusu olmaz. Koltuk temizliği için kullandığımız  leke sökücüler tamamen bitkisel olup insan sağlığı için zararlı değillerdir.

Koltuk temizliği ücretleri 150 TL ile 250 TL arasında değişmektedir. Bu ücret farkı, koltuğun kumaşı, çıkması zor olan lekeler (kan ve pas gibi) ve koltuk  takımlarındaki minderlerin çokluğundan kaynaklanmaktadır. Deri Koltuk Temizleme Ve Bakımı Kolay kullanımı ve modern görünümüyle salon dekorasyonunda tercih edilen deri koltukların  bakımı da hassasiyet gerektirmektedir. Detay Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama deri koltuklarınıza gerekli özeni göstererek uzun ömürlü olmalarını sağlamaktadır .

Galeri