İletişim: 0216 520 01 01

Koltuk Temizliği

Koltuk Temizliği

Koltuk yıkamanın bir kaç çeşidi bulunmaktadır.İlk metod sulu sistem koltuk yıkamadır. Sulu sistem koltuk yıkama : Koltukların yıkanmasının derinlemesine olmasını sağlayan bu sistemde koltuklarınız tamamı ile ıslatılarak özel kimyasallar verilir. Bu şekilde koltuklarını süngerine kadar inen kimyasallar tekrar kumaş yüzeyine çıktıklarında kirle beraber çıkarlar. Vakum makinalarıyla çıkan kirler alınarak koltuk tertemiz yapılır. Yüzeydeki kirli su vakumlanarak alınır aynı işlem temiz su ile yaniden tekrarlanır. temizlik sonrası islanan koltuklar vakumlama işlemi sonrası % 70 ile %80 arası kurutulmuş olur bu uygulama  sonrası koltuzlarınız yeni görünümüne kavuşur ve bakteriliyel temizligide yapılmış olur  Koltuk yıkama şirketimizin personelleri gerçekten özenle seçilmiştir. Ne yapıcağınıı çok iyi bilen ve her türlü kumaşı gördüğü anda tanıyabilicek kapasiteye sahiplerdir. Senelerin vermiş olduğu tecrübeyle, en etkin koltuk yıkama makinaları ve kalifiye personellerle, bunların yanında avrupadan ithal organik yıkama şampuanları ve leke çıkarıcılarla koltuklarınızı en etkili şekilde yıkıyoruz.

Evinizde koltukları tam olarak kirlenmese dahi yılda bir kez hijyen ve sağlığınız acısından temizletmeniz gerekmektedir. Koltuk yıkama işlemi konusunda profesyonel temizlik hizmeti vermekteyiz. Bu işlem yerinde yanı evinizde veya iş yerinizde yapılan bir işlemdir. Temizlik ekibimiz temizleme makinelerini ve uygun şabpuanları ile  bir koltuk takımını iki saat gibi bir zamanda temizlemektedirler. Koltuk yıkama işlemi esnasında kullandığımız temizleme malzemeleri tamamen bitkisel olup insan sağlığı acısında zararsız ve TSE standartlarına uygun malzemelerdir. Koltuklar vucudumuza direk temas ettiği için kullanılan temizlik malzemelerinin ne olduğu çok önemlidir.

Uygun koltuk temizleme şampuanı ile fırçalanan  koltuklar tam temizlik elde edildikten sonra antibakteriyel için ilaçlanıp vakumlanarak yıkama işlemi sonlandırılır. KOltuk yıkama hizmeti bölümümüz oldukca yoğun olduğunda önçeden randevu sistemizle çalışmaktayız. Randevu ve bilgi için arayınız. 0216 344  43 45

Galeri