İletişim: 0216 520 01 01

El Dokuma Halı Yıkama Fabrikası

El Dokuma Halı Yıkama Fabrikası

 Bu halıları temiz yıkamak kadar problemsiz yıkamak da oldukça önemlidir. Yıkama esnasında zarar gören halı telafısi mümkün olmayan sonuçlar doğurur. Eldokuma halı yıkama işleminde kullanılan şampuuan , yıkama esnasında ki fırca, sıkma makinesi ve hatta kurutma halının yıkama ve kurutma siesesine uygun olmasıgerekir. Bu acıdan oldukça değerli olan el halılarınızı bilmediğinin veya prfesyonel olmayan halı yıkama yerlerine vermeyın.

Dokuma halıların uzun ömürlü ve parlak görünümlü olabilmesi için periyodik bakımlarının yapılması gerekir. Bunun için haftada 1 veya 2 kez tüylerinin yatık yönüne doğru elektrik süpürgesiylesüpürülmelidir. Kesinlikle silkelenmemelidir, çünkü esneme yapabilirler Ayrıca rutubet ve nemden uzak tutmak gerekir. Nem almış ise mutlaka havalandırılmalıdır. Saçakları dökebileceği için çamaşırsuyu gibi maddelerle beyazlatılmamalı, tarak ve benzeri aletlerle taranmamalıdır. Kuru temizlemeye verilmemelidir.

YIKAMA İŞLEMİNİ YAPTIĞIMIZ HALI ÇEŞİTLERİ

Milas Halı Yıkama, Nepal Halı Yıkama,Hereke Halı Yıkama,İspartaHalı Yıkama,LadikHalı Yıkama, Bünyan Halı Yıkama,Çin HalısıHalı Yıkama, İpek Halı Yıkama,YağcıbedirHalı Yıkama, UşakHalı Yıkama, İranHalı Yıkama, türkmenHalı Yıkama, Yün Halı Yıkama, AfganHalısı Yıkama, Nepal Halı Yıkama, YörükHalı Yıkama,

Galeri