İletişim: 0216 520 01 01

Yerinde Halıfileks Yıkama

Yerinde Halıfileks Yıkama

Yerinde Halı Yıkama İşlemi Nasıl Yapılır?

Yerinde halı veya halıflex yıkama işleminde öncelikle güçlü vakum makinesi ile halının tozu alınır. Daha sonra halı veya halıflexin cinsine göre hazırlanmış olan şampuan, halı veya halıflexe iyice yedirilerek köpürtülür. Köpürtülen halı veya halıflex fırçalama makinesiyle fırçalanıp var olan lekeler çıkartılır, daha sonra yüksek devirli vakumlama makinesi ile vakumlama yapılarak halı veya halıflexdeki şampuan ve köpük alınır. 

Halı veya halıflex tam anlamıyla durulanana kadar halı ve halıflexe su verip vakumlama yapma işlemine devam edilir. Halı veya halıflex tam anlamıyla durulandıktan sonra, sıcak hava üfleyici ile halı ve halıflexlerinizdeki nem alınır, halı ve halıflexleriniz gün içinde kullanıma hazır hale getirilir.

HALIFLEKSLERİN YIKANMASI ARTIK ÇOK KOLAY

Kirlenmiş olduğunu fark ettiğiniz ya da doğal sebeplerden dolayı yangına su baskınlarına ve tadilat çalışması sonrası meydana gelen kirlilikten dolayı halıfleks yıkama sizlerin gözünde büyük sorun olmaktan çıkmalıdır.Biz Detay Halı Yıkama olarak halıflex, kanepe, yatak gibi devamlı kullanımda olan eşyalarınıza uygun makine ve ilaç garantimizle yerinde yıkıyoruz.

Galeri