İletişim: 0216 520 01 01

Üsküdarda Halı yıkama

Üsküdarda Halı yıkama

Üsküdar da halı yıkama hizmeti veren halı yıkama firmalarının bir çoğu temiz  halı yıkayamayan otomatik makineleri olmayan firmalardan oluşmaktadır.Halılar evlerimizin vazgeçilmez eşyalarındandır. Türk ailelerinin her bahar temizlik yapmaları bir gelenek olduğu gibi, apartman yaşantısı ve çalışan bayanların çokluğu sebebiyle halı yıkama büyük bir sektör haline gelmiştir.Üsküdar halı yıkama olarak halı temizliği konusunda profosyonel hizmet vermekteyiz.Detay halı yıkama olarak profesyonel ekibimiz, yıkama makinelerimiz ve hızlı servisimiz ile bu sektörde öncü bir firmayiz.

Halılarınızın temizlik işlemini yaparken oto yıkamalardaki gibi yıkamıyoruz.Bizim tesisimiz sadece halı yıkama işlemi yapan, hijyenik bir ortamı olan halı yıkama için geliştirilmiş toz alma, otomatik yıkama ve sıkma makineleri bulunan bir tesistir.Tesisimizde daha sağlıklı bir temizlik için havuz sistemi bulundurmamaktayız.Çünkü havuz sistemi birçok halının aynı havuzun içine konulması demektir. Bu da evde hayvan besleyen bir müşterimizin halısı ile, hayvan beslemeyen diğer bir müşterimizin halısının aynı havuzun içerisinde olmasıdır, veya çok kirli olan bir halı ile pek de kirli olmayan halıların aynı havuzun içerisinde olması nedeni ile tüm kirinin birbirine karışması demektir. Ve bu hiç de sağlıklı bir temizlik yöntemi değildir. Bir halıda bulunan mikropları diğer bir halıya bulaştırmamak gerekmektedir. 

Oto yıkama servislerinde araçların yıkandığı ortamda halılarınızı yıkatırsanız bu hiç de hijyenik bir yıkama sistemi değildir. Çünkü bu yerler yağ ve kir içindedir. İnsanların evlerinde kullandığı halıların hepsi yerlere serilip üzerinde gezildiği, halıların kirlerinin birbirine karıştığı, halılar için uygun olmayan deterjanlarla yıkama işleminin yapıldığı sağlıksız bir ortamdır. Bizim tesisimizde bu gibi durumlar asla söz konusu değildir.Halı temizliği için kullandığımız halı şampuanları içeriğinde kimyasal meddeler bulunmayan bitkisel özlü halı yıkama şampuanlarıdır.

 Her halı dokuma tekniği, kullanılan boyanın cinsi (kök boyası, kimyasal boyalar vb.) ve iplik yapısı göz önünde bulundurularak cinsine uygun şampuanlar kullanılarak gerekli halı yıkama tekniği ile temizlenmektedir.Yıkanan halıların kurutma işlemi kapalı ortamda yapılmaktadır.

Kurutma işlemi tamamlanan halılar kir ve tozlanmaya karşı mutlaka ambalajlanarak teslime hazır duruma getirilir. İnternet üzerinden ulaştığınız her firma tesisi olan ve yerinde halı yıkama yapan firma değildir. Bu nedenle referanslar istemeniz gerekecek ve emin olduktan sonra halı yıkama işinizi bu firmaya vermeniz yerinde olacaktır.İstanbul halı yıkama denince detay halı yıkama bu anlatılan kriteleri taşıyan ender firmalardan biridir. Firmamız istanbulda tüm semtlere halı yıkama hizmeti vermekte ve ücretsiz servis olanağı sağlamaktadır. 

Detay halı yıkama da siparişi alınan halılar aynı gün içinde alınır ve üç veya dört gün içinde teslim edilir. Makbuzsuz halı teslim almak şirketimizde kesinlikle yasaktır.

Halı Yıkama Altunizade.  Halı Yıkama Burhaniye. Halı yıkama Barbaros mahallesi. Halı Yıkama Koşuyolu. Halı Yıkama Güzeltepe.                         Halı Yıkama Selimiye. Halı Yıkama Küplüce.  Halı Yıkama Ahmediye. Halı yıkama Yavuztürk. Halı Yıkama İçadiye. Halı yıkama selamiali mahallesi. Halı Yıkama Selamsız. Halı Yıkama Zeynepkamil. Halı Yıkama çengelköy. Halı yıkama Ünalan. Halı Yıkama Sultantepe. Halı yıkama Bağlarbaşı.

Galeri