İletişim: 0216 520 01 01

Ünalan Halı Yıkama

Ünalan Halı Yıkama

ÜNALAN Halı Yıkama Olarak; Evlerinizde ve ya işyerlerinizdeki duvardan duvara halıflexleriniz veya halılarınızı, yerinde önce tozunu alarak, daha sonra köpüğü halıya yedirerek fırçalama yapılmakta varolan lekeler çıkartılmakta daha sonra yüksek devirli vakumlama yapılarak halı veya halıflexteki şampuan ve sabun alınmaktadır. Son aşamada sıcak hava üfleyici ile halı ve halıflexlerinizdeki nem alınmakta, halı ve halıflexleriniz gün içinde kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Ünalan halı yıkama fabrikamıza verilen Ünalan halı yıkama siparişleriniz en kısa zamanda değerlendirilip bölgelere ayrılır.Ünalan Halı yıkama servis araçlarımızla evinizden alınan halılarınız, halı yıkama şirketimize getirilip, toz alma işlemi yapıldıktan sonra sanayi tipi halı yıkama makinaları ile halıların ön ve arka tarafı yıkanır, halı sıkma makinası (santrafüj) ile halılar sıkılır, bu işlemlerden sonra halıların %90 gibi bir bölümü kuru çıkar ve kapalı odalarımızda, yanlamasına, paslanmaz borulara asılarak kurutulur. Daha sonra Ünalan halı yıkama için yapılan halı poşetleri ile paketlenerek, evinize teslim edilir, Halı yıkama ödemelerinizi ister nakit, ister mobil pos cihazımızla kapınızda yapabilirsiniz.

Ünalan Halı Yıkama

Halı yıkama işlemi sizlerin rutin olarak yıkadığınız halılara ek olarak yılda bir defa yaptırmanız gereken önemli bir temizliktir. Sizlerde tahmin edersiniz ki evleriniz de yıkadığınız halılar uygun alet ve cihazlarla yıkanmadığından gerekli hijyeni sağlayamaz.

Galeri