İletişim: 0216 520 01 01

Kadıköy Halı Yıkama

Kadıköy Halı Yıkama

Kadıköy semti İstanbul'un en eski ve en kaliteli semtlerinden birisidir. Kadıköy'de kaliteli ve lüks konutlar olduğundanevlerde pahalı halılar tercih edilmektedir. Kadıköy halı yıkama firması olarak başka halı yıkama firmalarına ait bir çok şikayet tarafımıza iletikmektedir. Bu şikayetler renk solması, zamanında alınmaması, geç teslim edilmesi ve temiz yıkanmadığı gibi hizmet kusuru şikayetlerden oluşmaktadır. Biz Kadıköy halı yıkama olarak tüm halı yıkatacak müşterilerimizehalı yıkama firmasını araştırmasını öneriyoruz. Hatta gidip halı yıkanan tesislerini  görmenizi tavsiye ediyoruz. Kuru temizlemecilerve fason halı yıkatan firmalar bu tür halı yıkama ile ilgili problemlerin oluşmasında birinci faktöru oluşturmaktadırlar. 


Kadıköy Halı Yıkama Hizmeti

İnternette Kadıköy halı yıkama diye aradığınızda gördüğünüz firmaların bir çoğu halı yıkama firması değiller.Bu firmalar sadece internet sitesinden oluşan , kendisinde olmayan makinerin resimlerini başka firmalardan çalarak kendisinin gibi kullanan, yalan yanlış özellikleri kendisinde varmiş gibi yazarak müşteri mağduriyetine sebep olmaktadırlar. Kurutemizlemeciler asla halı yıkama tesisine sahip değillerdir ve halılar kuru temizleme sisteminde yıkanamaz. 

Kadıköy halı yıkama olarak tesisimiz müşteri teftişine acıktır. Tesisimizde halı yıkama işlemi tam otomatik makinelerde yıkanmakta uygun sistem ve uygun kadıköy halı yıkama şampuanları kullanılarak halı temizliğiyapılmaktadır. yüzde yüz memnun kalacağınızhalı yıkama hizmeti için bizi arayınız. Kadıköy halı yıkama fabrikamızda tüm halı çeşitlerinin yıkama işlmei yapılmaktadır.

Galeri