İletişim: 0216 520 01 01

Halı

Halı

Halı güzel ve sıcak görünümlüdür.Evlerinizde tercih ettiğiniz dekorasyon tarzınızı tamamlayıcı desen, renk ve doku seçenekleri sunar, aynı zamanda güvenli,sıcak ve rahat atmosfer ortamı yaratır. Ortamın gürültü seviyesini azaltır ve evinizde ısı kaybını azalmada etkili bir yalıtım sağlar. 

Halı diğer tüm yer döşeme malzemelerine nazaran daha fazla atmosferik gürültüleri emdiğini bilmekteyiz. Ortamın gürültü seviyesini azalttığını, ayak sesi ve eko uğultularını elimine ettiğini, sesiz, sakin ve daha huzurlu bir ortam yaratılmasında etkili bir malzemedir. Amaca uygun olarak seçilmiş, düzenli ve doğru yöntemlerle bakım ve temizliği yapılmış halılarda bakteri ve mikrop üreyemez. Halı bakımı doğru ürünün seçimiyle başlar.  Seçilen halı ihtiyaca uygun değilse,  verimli bakım imkansız olmasa da oldukça zordur. Doğru seçilmiş bir halıya yapılan düzenli bakım; sıkışmış kirlerden kaynaklanan aşınmayı, kir ve lekelerin görünürlüğünü azaltır.

Profesyonel ve derinlemesine temizlik iki amaç için yapılır :

1-Halı yıkama işlemi yaparak yeni kirlenmelere neden olan yağlı ve yapışkan kirleri temizlemek

2-Halı daimi zarar meydana gelmeden derindeki kir parçalarını halı yıkama yaparak temizlemek

Halılarınızın ilk günkü güzellikte kalabilmesi için periyodik olarak temizlenmesi gerekmektedir.Halı üretim teknolojisinin gelişmesine paralel olarak halı yıkama teknikleri ve halı yıkama teknolojisi hızlı ve amaca uygun olarak gelişmektedir.Artık halılarınız tam otomatik halı yıkama makinelerinde yıkanmakta ve derinlemesine temizliği sağlanmakta,hiç bir şekilde zarar görmesine sebep olacak durumlar oluşmamaktadır.Detay halı yıkama fabrikası olarak halılarınızı tanıyoruz ve nasıl yıkanması gerektiğini biliyoruz.