İletişim: 0216 520 01 01

Kadıköy Halı yıkama Servisleri

Kadıköy Halı yıkama Servisleri

Halı yıkama servisleri nin bir çoğu halı yıkama ekipmanlarına sahip olmayan ,internet üzerinden yalan yanlış reklamlarla halı yıkatacak insanları kandıran,kendi firmasında bulunmayan makine veya tesis resimlerini kendininmiş gibi gösteren ve bu sebeple bizim gibi işini düzgün ve profosyonelce yapan halı yıkama servislerine de zarar veren firmalardan oluşmaktadır.Biz halı yıkama servislerinin bu olumsüz sahtekar halı yıkama servislerine karşı yapacağımız biç bir şer maalesef yok.Çünkü ne bir derneğimiz nede bağlı bulunduğumuz halı yıkamacılar odası diye bir şey yok.Bu durumda siz halılarınızı yıkatmak isteyen insanlar çok iyi araştırma yaparak halı yıkama servislerini arayıp halı siparişi vermelisiniz.Halılarınızın temiz yıkanıp yıkanmadığı bir yana halınızı bir daha görememe durumunuz bile var.Sahte halı yıkama servislerinin en çok korktuğu şey yerlerini görmek istediğinizi söylemenizdir.Önce yerinizi görüp sonra halılarımı vereceğim derseniz tüm yalanları ortaya çıkacaktır.Biz detay halı yıkama servisi olarak halı yıkama makinelerine sahip işini profosyonelce yapan bir firmayız.

Halılarınızı bilinçsiz halı yıkamacılar tarafından yada evde uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucu hem sağlığınız hem de halınızın ömrü açısından olumsuz sonuçlar ortaya koyar. Ev de yapılan halı yıkama işlemlerinde, halı yüzeyinin parlak görüntüsü yanıltır aslında kirler ve lekeler çıkmamışdır.Halınızın yüzeyindeki kirlerin dibe itilmesiyle geçici ve yanıltıcı parlaklık elde edilmiştir . Bununla birlikte halının tam kurutulmaması halı dokularının her geçen gün zayıflamasına ve zaman içinde kopmasına neden olabilir .

Her halı dokuma tekniği, kullanılan boyanın cinsi (kök boyası, kimyasal boyalar vb.) ve iplik yapısı göz önünde bulundurularak cinsine uygun şampuanlar kullanılarak gerekli halı yıkama tekniği ile temizlenmektedir. Yıkanan halıların kurutma işlemi kapalı ortamda yapılmaktadır.

İnternet üzerinden ulaştığınız her firma tesisi olan ve yerinde halı yıkama yapan firma değildir. Bu nedenle referanslar istemeniz gerekecek ve emin olduktan sonra halı yıkama işinizi bu firmaya vermeniz yerinde olacaktır.İstanbul halı yıkama denince detay halı yıkama bu anlatılan kriteleri taşıyan ender firmalardan biridir. Firmamız istanbulda tüm semtlere halı yıkama hizmeti vermekte ve ücretsiz servis olanağı sağlamaktadır. Detay Halı Yıkama Servisi.


Galeri