İletişim: 0216 520 01 01

Bakırköy Halı Yıkama

Bakırköy Halı Yıkama

Halılar evlerimizin vazgeçilmez eşyalarındandır. Türk ailelerinin her bahar temizlik yapmaları bir gelenek olduğu gibi, apartman yaşantısı ve çalışan bayanların çokluğu sebebiylehalı yıkamabüyük bir sektör haline gelmiştir. Detay halı yıkama olarak profesyonel ekibimiz, yıkama makinelerimiz ve hızlı servisimiz ile bu sektörde öncü bir firma olmaya çalışmaktayız.

Halılar haftada bir ve daha sık ağır trafik alanlarında vakum gerekir. Sık vakumlama halı liflerinin kesebilir cesur parçacıkların bir birikimi önleyerek halının ömrünü uzatır. Her birkaç hafta biraz daha fazla zaman alır ve süpürgelik ve radyatörler çevresinde ve diğer sert ulaşılması yerlerde temizlik için aralık başlığı kullanın. Duvardan duvara halı, elektrikli süpürgeyle için, parçaya bölünür zemin bölmek ve sonraki geçmeden önce bütün bir kadranda emilmesidir.Bakırköy halı yıkama fabrikası 

Eğer bir halı, elektrikli süpürgeyle zaman, kir derinden gömülü emin olduğu, özellikle bir halıya zaman ayırın. Yüksek güçteki bir dik ile tek geçişte yeterli değildir. Halı her bölümü birkaç kez üzerine gidin ve emme tüm zemin toz ve kiri çıkarmak için izin yavaş çalışır. Insanlar oturup ayaklarını hareket alanlarına özellikle dikkat edin. Çakışan konturlar bir çapraz desenli yoğun trafik bu alanları temizleyin. Toprak geciktiriciler yeni bir halı temizliği veya yeni halı uygulanabilir.Halı yıkama fabrikası tavsiyelerine uyun. Sadece önerilen uygulama teknikleri kullanarak profesyonel ekipmanlar ile toprak geciktiriciler uygulayın. Kokuları savaşmak için vakum torbasına kabartma tozunu ekleyin.

Bakırköy halı yıkama