İletişim: 0216 520 01 01

Ataşehir Halı Yıkama

Ataşehir Halı Yıkama

Ataşehir detay halı yıkama fabrikası olarak ataşehir de günde iki kez (sabah 9.30-13.00 ve 14.00,21.00)olmak üzere ücretsiz halı yıkama servisi vermekteyiz.Ataşehirde oturuyorsanız ve halılarınızı yıkatmak istiyorsanız,derinlemesine halı yıkama işlemi için bizi arayınız.Gerçek ,hijyenik ,tam otomatik makinelerde halı temizliği için doğru adrestesiniz.Ataşehir halı yıkama fabrikası.

HALI YIKAMA

Detay halı yıkama olarak profesyonel ekibimiz, yıkama makinelerimiz ve hızlı servisimiz ile bu sektörde öncü bir firma olmaya çalışmaktayız.Halılarınızın temizlik işlemini yaparken oto yıkamalardaki gibi yıkamıyoruz.Bizim tesisimiz sadece halı yıkama işlemi yapan, hijyenik bir ortamı olan halı yıkama için geliştirilmiş toz alma, otomatik yıkama ve sıkma makineleri bulunan bir tesistir.
Tesisimizde daha sağlıklı bir temizlik için havuz sistemi bulundurmamaktayız.Çünkü havuz sistemi birçok halının aynı havuzun içine konulması demektir. Bu da evde hayvan besleyen bir müşterimizin halısı ile, hayvan beslemeyen diğer bir müşterimizin halısının aynı havuzun içerisinde olmasıdır, veya çok kirli olan bir halı ile pek de kirli olmayan halıların aynı havuzun içerisinde olması nedeni ile tüm kirinin birbirine karışması demektir. Ve bu hiç de sağlıklı bir temizlik yöntemi değildir. Bir halıda bulunan mikropları diğer bir halıya bulaştırmamak gerekmektedir.
 
Oto yıkama servislerinde araçların yıkandığı ortamda halılarınızı yıkatırsanız bu hiç de hijyenik bir yıkama sistemi değildir. Çünkü bu yerler yağ ve kir içindedir.İnsanların evlerinde kullandığı halıların hepsi yerlere serilip üzerinde gezildiği, halıların kirlerinin birbirine karıştığı, halılar için uygun olmayan deterjanlarla yıkama işleminin yapıldığı sağlıksız bir ortamdır. Bizim tesisimizde bu gibi durumlar asla söz konusu değildir.Halı temizliği için kullandığımız halı şampuanları içeriğinde kimyasal meddeler bulunmayan bitkisel özlü halı yıkama şampuanlarıdır.
 Her halı dokuma tekniği, kullanılan boyanın cinsi (kök boyası, kimyasal boyalar vb.) ve iplik yapısı göz önünde bulundurularak cinsine uygun şampuanlar kullanılarak gerekli halı yıkama tekniği ile temizlenmektedir.Yıkanan halıların kurutma işlemi kapalı ortamda yapılmaktadır.
Kurutma işlemi tamamlanan halılar kir ve tozlanmaya karşı mutlaka ambalajlanarak teslime hazır duruma getirilir.Halılarınızı bilinçsiz halı yıkamacılar tarafından yada evde uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucu hem sağlığınız hem de halınızın ömrü açısından olumsuz sonuçlar ortaya koyar. Ev de yapılan halı yıkama işlemlerinde, halı yüzeyinin parlak görüntüsü yanıltır aslında kirler ve lekeler çıkmamışdır.Halınızın yüzeyindeki kirlerin dibe itilmesiyle geçici ve yanıltıcı parlaklık elde edilmiştir .Bununla birlikte halının tam kurutulmaması halı dokularının her geçen gün zayıflamasına ve zaman içinde kopmasına neden olabilir .
Ayrıca nemin de etkisiyle de sağlık açısından tehlikeli olan mikroorganizma faaliyetleri için uygun bir zemin hazırlanmış olur.En doğru halı yıkama tekniklerini uygulayan, halı yıkama yapılırken mutlak suretle tecrübeli ve tesisi olan halı yıkama fabrikalarını tercih etmeniz yararınıza olacaktır.Bütün bu uygulamalar esnasında halılarınız ilk günkü gibi canlı durmalı ve yıpratılmamalıdır. Evde yapılan ve oto yıkama gibi yerlerde yapılan halı yıkama işlemleri halınıza büyük zararlar vermekte ve ilk günkü parlaklık elde edilememektedir.Halı yıkama ve temizliği yapacak olan firma bu iş için ehliyetli olmalı ve iyi bir kadroya sahip olmalıdır. Çünkü halı yıkama tecrübe gerektiren bir iştir.Halı yıkama işinizi yaptıracağınız firmada mutlaka kriterler arayınız donanımı tesisi personel sayısı ve ücretsiz servis imkanı gibi konuların üzerinde önemle durunuz. Hangi halı şampuanı ve hammaddeler ile yıkadıklarını mutlaka sorunuz.
Yeni teknolojiye tam uyum gösteremeyen firmalar yaptıkları halı yıkamalarda olumsuz sonuçlara neden olmakta ve bu durum müşteri mağduriyeti olarak geri dönmekte.Sizde halı yıkatma mağduru olmamak için doğru tercihlerde bulunmalısınız.
İnternet üzerinden ulaştığınız her firma tesisi olan ve yerinde halı yıkama yapan firma değildir. Bu nedenle referanslar istemeniz gerekecek ve emin olduktan sonra halı yıkama işinizi bu firmaya vermeniz yerinde olacaktır.İstanbul halı yıkama denince detay halı yıkama bu anlatılan kriteleri taşıyan ender firmalardan biridir. Ataşehir halı yıkama firmamız istanbulda tüm semtlere halı yıkama hizmeti vermekte ve ücretsiz servis olanağı sağlamaktadır. 

Ataşehir Halı yıkama Halılarınızı Nasıl Yıkıyoruz
Halılar evlerimizin vazgeçilmez eşyalarındandır. Türk ailelerinin her bahar temizlik yapmaları bir gelenek olduğu gibi, apartman yaşantısı ve çalışan bayanların çokluğu sebebiyle halı yıkama büyük bir sektör haline gelmiştir.Detay halı yıkama olarak profesyonel ekibimiz, yıkama makinelerimiz ve hızlı servisimiz ile bu sektörde öncü bir firma olmaya çalışmaktayız.Halı yıkama işinde oto yıkama araç gerecikullanmıyoruz, hijyenik bir ortamda halı yıkama için geliştirilmiş toz alma, otomatik yıkama ve sıkma makinaları kullanıyoruz.Farklı kişilere ait halılar aynı anda ve aynı yerde yıkamiyoruz, başka birisine ait halıdaki kir ve mikroplar bir diğerinin halısına bulaşmamaktadır. Bazı Araç yıkama servislerinde araçların yıkanmakta olduğu yağlı ortamlarda halı yıkama yapıldığı görülüyor, bu hiç hijyen değildir. Bir kısım halı temizleme işi yapan yerlerde de aynı anda farklı kişilere ait halılar yere serilip üzerinde gezinildiği, halıların kirlerinin birbirine karıştırılarak yıkandığı görülmektedir ki hiç de hijyenik olmayan durumdur.Bizim tesisimizde asla bu gibi durumlar olmamaktadır. Halı temizliği için içeriğinde kimyasal maddeler bulunmayan bitkisel özlü halı şampuanları kullanmaktayız,klor ve deterjan gibi aktif maddeler kullanmamaktayız. Her halı iplik yapısı, dokuma tekniği, kullanılan boya cinsi göz önünde bulundurularak gerekli yıkama tekniği ile temizlenmektedir. Temizlenen halılar dezenfekte de edilir. Yıkanan halılar kapalı ortamda kurutmaktadır. Halılar eve teslim esnasında kir ve tozlanmaya karşı mutlaka ambalajlanarak teslim edilir.,

ATAŞEHİR HALI YIKAMA SERVİS BÖLGELERİMİZ

ATAŞEHİR AŞIK VEYSEL MAH.HALI YIKAMA ATAŞEHİR ATATÜRK MAH.HALI YIKAMA ATAŞEHİR BARBAROS MAH.HALI YIKAMA ATAŞEHİR ESATPAŞA HALI YIKAMA ATAŞEHİR FETİH MAH.HALI YIKAMA ATAŞEHİR İNÖNU HALI YIKAMA ATAŞEHİR MUSTAFA KEMAL MAH.HALI YIKAMA ATAŞEHİR YENİ SAHRA HALI YIKAMA ATAŞEHİR KÜÇÜKBAKKALKÖY HALI YIKAMA ATAŞEHİR KAYIŞDAĞI HALI YIKAMA ATAŞEHİR ÖRNEK MAH.HALI YIKAMA ATAŞEHİR FERHATPAŞA HALI YIKAMA ATAŞEHİR MEVLANA HALI YIKAMA ATAŞEHİR MİMARSİNAN HALI YIKAMA ATAŞEHİR YENİ ÇAMLICA HALI YIKAMA ATAŞEHİR YENİŞEHİR HALI YIKAMA

Galeri