İletişim: 0216 520 01 01

Anadoluhisarı Halı Yıkama

Anadoluhisarı Halı Yıkama

Müşterilerimizin çoğunluğun halısının ne olduğunu veya halının malzemesini bilmemesi doğaldır, hatta satan halı firmaları bile halının malzemesini tam olarak bilmeyebilir.  Halınızı yıkayan halı yıkama firması ise halınızın ne olduğunu tam olarak bilmesi gerekir. Eğer bilmezse ve halınızı yıkanması gereken sisteme göre yıkamazsa telafisi mümkün olmayan sonuçlar ortaya çıkabilir, halınız bozulur veya tam anlamıyla temiz yıkanmamış olur. prefosyonel olmayan halı yıkama firmalarına halı yıkatırsınız fakat halınız temizlenmez, yapış yapış olur, lekeleri çıkmaz, sabunlu kaldığı için kirlei üzernine ceker ve daha çabuk kirlenir. Tozu alınmayan, uygun sistemde yıkanmayan, uygun şampuan kullanılmayan ve gerektiği kadar durulama yapılmayan, kapalı ortamda kurutulmayan halılar sadece yıkanmış olur temizlemiş olmaz. 

Beykoz  halı yıkama olarak Anadoluhisarı  sitesine hizmet veren Detay halı yıkama fabrikası sadece yaz aylarında değil oniki ay halı yıkama hizmeti veremektedir. Dışarda kar olduğunda bile halılarınızı üç günde temizleyip size teslim ederiz. Detay halı yıkama fabrikasında halıların tozları toz makinesinde alınıp sonra yıkama işlemi yapılır.  anadoluhisarı Detay halı yıkama fabrikasında halılar tam otomatik makinede tek tek yıkanıp durulanır. Detay halıyıkama fabrikasında prefosyonel elemanlar çalışmakta ve sizlere yüzde yüz memnün kalacağınız halı yıkama hizmeti vermenin gururunu yaşamaktayız. Söz verdiğimiz zamanda halınızı teslim alırız, yıkayıp söz verdiğimiz zamanda adresinize teslim ederiz. Halı yıkama işlemi esnasınad kullandığımız temizlik malzemelerinin hepsi bitkisel olup halılarınıza asla zarar vermezler.Her halı çeşidi dokusuna uygun halı şampuanları ile yıkanır. Anadoluhisarı Halı Yıkama İletişim :0216 520 01 01.

Beykoz Halı Yıkama, Çubuklu Halı Yıkama, Yalıköy Halı Yıkama, Ortaçeşme Halı Yıkama, Elmalı Halı Yıkama, Örnekköy Halı Yıkama, Kavacık Halı Yıkama, Kanlıca Halı Yıkama, Paşabahçe Halı Yıkama, Soğuksu Halı Yıkama, Anadoluhisarı Halı Yıkama, Çavuşbaşı Halı Yıkama

Galeri