İletişim: 0216 520 01 01

Acıbadem Halı Yıkama

Acıbadem Halı Yıkama

Acıbadem de halı yıkama arıyorsanız doğru adrestesiniz.Biz detay halı yıkama olarak hijyenik ortamda tam otomatik makinelerde ve tacrubeli elemanlarımızla halı yıkama sektöründe öncü bir halı yıkama firmasiyiz. Acıbadem kendi bölgemiz olduğundan diğer hizmet verdiğimiz semtlere göre hem daha hızlı servis yapmaktayız hemde halı yıkama m2 fiyatlarında indirimlerimiz vardır.Acıbadem halı yıkama denince halınızı sorunsuz yıkatabileceğiniz birkaç firmadan birisi detay halı yıkamadır.Servisimiz üçretsizdir.0216 344 43 45. 

Halılar evlerimizin vazgeçilmez eşyalarındandır. Türk ailelerinin her bahar temizlik yapmaları bir gelenek olduğu gibi, apartman yaşantısı ve çalışan bayanların çokluğu sebebiyle halı yıkama büyük bir sektör haline gelmiştir. Halı yıkama işinde oto yıkama araç gereci kullanmıyoruz, hijyenik bir ortamda halı yıkama için geliştirilmiş toz alma, otomatik yıkama ve sıkma makinaları kullanıyoruz.

Farklı kişilere ait halılar aynı anda ve aynı yerde yıkamiyoruz, başka birisine ait halıdaki kir ve mikroplar bir diğerinin halısına bulaşmamaktadır. Endüstriyel halı yıkama makineleri ile kaliteli halı yıkama hizmeti. Bazı Araç yıkama servislerinde araçların yıkanmakta olduğu yağlı ortamlarda halı yıkama yapıldığı görülüyor, bu hiç hijyen değildir. Bir kısım halı temizleme işi yapan yerlerde de aynı anda farklı kişilere ait halılar yere serilip üzerinde gezinildiği, halıların kirlerinin birbirine karıştırılarak yıkandığı görülmektedir ki hiç de hijyenik olmayan durumdur.Bizim tesisimizde asla bu gibi durumlar olmamaktadır.

Halı temizliği için içeriğinde kimyasal maddeler bulunmayan bitkisel özlü halı şampuanları kullanmaktayız,klor ve deterjan gibi aktif maddeler kullanmamaktayız. Her halı iplik yapısı, dokuma tekniği, kullanılan boya cinsi göz önünde bulundurularak gerekli halı yıkama tekniği kullanılarak temizlenmektedir.

Temizlenen halılar dezenfekte de edilir. Yıkanan halılar kapalı ortamda kurutmaktadır. Halılar eve teslim esnasında kir ve tozlanmaya karşı mutlaka ambalajlanarak teslim edilir. Acıbadem Halı Yıkama Firması Acıbadem Halı Yıkama Firması