Ümraniye Halı yıkamaFiyatları

Detay halı yıkama fabrikası ümraniye halı yıkama olarak uygun fiyata hijyenik bir ortamda tam otomatik halı yıkama makineleriyle halı yıkama hizmeti vermektedir.
Her kez halılarını bir şekilde yıkatmakta veya yıkamaktadır.Ümraniyede halılarını halı yıkama firmasına yıkatan insanların birçoğu çok ucuz fiyata halı yıkata bilmekteler fakat halıları temiz yıkanmamaktadır.Bunun bir çok sebebi olmakla beraber en önemli sebep gerçek temizlik için halıların birçok aşamadan geçmesi gerekmektedir.Halı yıkama makinelerine sahip olmayan ,profoyonel olmayan halı yıkama sistemleri halılarınızı temiz yıkayamaz fakat çok ucuza yıkayabilir.Biz detay halı yıkama fabrikası olarak ümraniye de halılarınızı hem uygun fiyatlara hemde tertemiz yıkamayı taahhüt ederiz.

Halı Yıkama Hizmetlerimiz

STEP HALI YIKAMA
Step Halı Temizliği
Step halı temizlik işlemi bilinçsiz yapılırsa telafisi mümkün olmayan sonuçlar doğurabilir.Step halılarınızı araştırmadan veya halı yıkama fabrikasını görmeden yıkamaya vermeyiniz.
devamı
EL DOKUMA HALISI YIKAMA
El Dokuma Halısı Yıkama
El dokuma halılarının kalitesini ipliklerinin cinsi ,düğüm sıklığı ve boyası belirler.El dokuma halılarında kullanılan boya suyla temas ettiğinde çözülebilir.Dokuma halılarda iki türlü boya kullanılmaktadır.
devamı
KOLTUK YIKAMA
Koltuk Temizliği
Koltuklarınızı ve cekyatlarınızı evinizde yerinden kaldırmadan yerleşim düzenini bozmadan temizliyoruz.Bu temizleme işlemi için yüksek vakumlu makineler ve özel kir sokücü şampuanlar kulanıyoruz.
devamı
HALI TAMiRi
Halı Tamiri
Halı tamiri tecrübemizle orjinal saçak tamiri (püskül tamiri) yada halılarınızın çürümüş bölgelerini onarımı, çıkmayan ağır leke ve boya karışmalarından dolayı kullanılamaz halde olan halılarınız ile ilgili bütün proble
devamı