Koltuk Nasıl Silinir

Koltuk temizleme işlemi tabiki profosyonel yapılmalı ve biz detay halı ve koltuk temizliği firması olarak bu hizmeti vermekteyiz.
koltuk nasıl silinirFakat evinizdeki koltuklarda oluşabilecek her leke vaya çok az toz veya kir içinde bir temizlik firması çağırmaktansa pratik olarak çok kolay bir şekilde temizleme işlemi yapabilirsiniz.Öncelikle oluşan lekeye nasıl müdahale edeceğinizi bilmelisiniz.Leke yeni oluşmuşsa öncelikle her hangi bir temizlik malzemesiyle silmeyi değil lekeyi oluşturan malzemeyi koltuk tan almaya çalışmalısınız.Bu işlemin en iyi yöntemi vakumlamaktır yani elektrik süpürgesiyle çekmek.Hatta daha faydalı olmak acısında çok az ılık su dökerek çekmek daha faydalı olacaktır.Eğer ıslak kuru elektirik  süpürgeniz yoksa kuru beyaz bir havluyla veya peçete ile tampon yaparak koltuk üzerindeki malzemeyi almaya çalışın.Silerseniz hem lekeyi dağıtmış olursunuz hemde kumaşı oluşturan ipliklerde ki yüzlerce kılcal damarların arasına girmesine sebep olduğunuz buda lekeyi çıkartma işlemini zorlaştırmak demektir.
Saygılarımla :Detay Koltuk Temizliği.

Halı Yıkama Hizmetlerimiz

STEP HALI YIKAMA
Step Halı Temizliği
Step halı temizlik işlemi bilinçsiz yapılırsa telafisi mümkün olmayan sonuçlar doğurabilir.Step halılarınızı araştırmadan veya halı yıkama fabrikasını görmeden yıkamaya vermeyiniz.
devamı
EL DOKUMA HALISI YIKAMA
El Dokuma Halısı Yıkama
El dokuma halılarının kalitesini ipliklerinin cinsi ,düğüm sıklığı ve boyası belirler.El dokuma halılarında kullanılan boya suyla temas ettiğinde çözülebilir.Dokuma halılarda iki türlü boya kullanılmaktadır.
devamı
KOLTUK YIKAMA
Koltuk Temizliği
Koltuklarınızı ve cekyatlarınızı evinizde yerinden kaldırmadan yerleşim düzenini bozmadan temizliyoruz.Bu temizleme işlemi için yüksek vakumlu makineler ve özel kir sokücü şampuanlar kulanıyoruz.
devamı
HALI TAMiRi
Halı Tamiri
Halı tamiri tecrübemizle orjinal saçak tamiri (püskül tamiri) yada halılarınızın çürümüş bölgelerini onarımı, çıkmayan ağır leke ve boya karışmalarından dolayı kullanılamaz halde olan halılarınız ile ilgili bütün proble
devamı