Çamaşır Suyu Lekesi

Çamaşır suyu lekesi çıkması imkansız lekelerden birisidir.Halı yıkama işlemi için asla ve asla kullanılmaması gereken bir malzemedir.
Bir halıda çamaşır suyu lekesi oluşmuşsa yapılacak fazla bir şey yoktur. Çünkü o aslında leke değil, halının çamaşır suyu dökülen bölümü yanmış demektir. Çamaşır suyu ile halı yıkamak veya silmek oldukça tehlikeli bir temizlik şeklidir. Detay halı yıkama fabrikasında çamaşır suyu asla kullanılmamaktadır. Çamaşır suyu bir temizleme malzemesi değildir. Halı yıkama işleminde kullanılırsa ağartma yapabilir, halıyı tamamen soldurmasa bile kullanım oranına göre mutlaka renk bozulmasına sebep olacaktır.

halı yıkama
halı yıkama
halı kurutma
halı kurutma
halı temizliği
halı temizliği

Halı Yıkama Hizmetlerimiz

STEP HALI YIKAMA
Step Halı Temizliği
Step halı temizlik işlemi bilinçsiz yapılırsa telafisi mümkün olmayan sonuçlar doğurabilir.Step halılarınızı araştırmadan veya halı yıkama fabrikasını görmeden yıkamaya vermeyiniz.
devamı
EL DOKUMA HALISI YIKAMA
El Dokuma Halısı Yıkama
El dokuma halılarının kalitesini ipliklerinin cinsi ,düğüm sıklığı ve boyası belirler.El dokuma halılarında kullanılan boya suyla temas ettiğinde çözülebilir.Dokuma halılarda iki türlü boya kullanılmaktadır.
devamı
KOLTUK YIKAMA
Koltuk Temizliği
Koltuklarınızı ve cekyatlarınızı evinizde yerinden kaldırmadan yerleşim düzenini bozmadan temizliyoruz.Bu temizleme işlemi için yüksek vakumlu makineler ve özel kir sokücü şampuanlar kulanıyoruz.
devamı
HALI TAMiRi
Halı Tamiri
Halı tamiri tecrübemizle orjinal saçak tamiri (püskül tamiri) yada halılarınızın çürümüş bölgelerini onarımı, çıkmayan ağır leke ve boya karışmalarından dolayı kullanılamaz halde olan halılarınız ile ilgili bütün proble
devamı